Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Спадкові права: як захистити свої інтереси?

1
14:45, 26.09.2024
Спадкові права: як захистити свої інтереси?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Іноді можуть виникнути суперечності між спадкоємцями під час розподілу спадщини. У моєму випадку, мої брати та сестри намагаються позбавити мене моєї законної частки у спадщині померлого батька. Які дії можу підприйняти для захисту своїх спадкових прав? Які підстави для цього існують в українському законодавстві? Які кроки слід вжити для вирішення конфлікту та відновлення законної справедливості в розподілі спадщини?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:25, 26.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли виникають суперечності між спадкоємцями щодо розподілу спадщини, важливо діяти відповідно до положень чинного законодавства України, щоб захистити свої спадкові права.

По-перше, слід розуміти, що відповідно до Цивільного кодексу України (ЦКУ), спадкоємці можуть отримати спадщину за законом або за заповітом (стаття 1217 ЦКУ). Якщо спадкодавець не залишив заповіту, спадщина розподіляється за законом, тобто між спадкоємцями першої черги, до яких належать діти, чоловік або дружина та батьки спадкодавця (стаття 1261 ЦКУ).

Якщо ви вважаєте, що ваші спадкові права порушуються, ви можете вжити наступних заходів:

1. **Звернення до нотаріуса**: Першочергово слід звернутися до нотаріуса, який веде спадкову справу. Нотаріус може надати роз’яснення щодо ваших прав та обов'язків як спадкоємця, а також документи, що підтверджують ваше право на спадщину.

2. **Юридична консультація**: Отримання консультації у кваліфікованого адвоката, який спеціалізується на спадкових справах, допоможе оцінити ситуацію та визначити найкращу стратегію захисту ваших прав.

3. **Переговори з іншими спадкоємцями**: Спробуйте мирно вирішити конфлікт шляхом переговорів. Іноді конфлікти вирішуються шляхом укладання договору про поділ спадщини.

4. **Судовий захист**: Якщо мирне врегулювання неможливе, ви маєте право звернутися до суду з позовом про визнання права на спадщину або про поділ спадщини. Згідно з статтею 1296 ЦКУ, судовий розгляд може бути ініційований для вирішення спорів, що виникають у процесі спадкування.

5. **Документи**: Зберіть всі необхідні документи, що підтверджують ваше право на спадщину, такі як свідоцтво про народження, яке підтверджує ваше родинне відношення до спадкодавця.

Забезпечення ваших прав спадкоємця відповідно до українського законодавства є важливим кроком для захисту ваших інтересів. Звернення до професійного юриста та дотримання правових процедур може допомогти досягти справедливого розподілу спадщини.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы