Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність майна при наявності незаконної дитячої заборгованості

1
16:40, 26.09.2024
Спадкоємність майна при наявності незаконної дитячої заборгованості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, молода мати, дізналася, що моє дитя накопичило борги за кредитами, яких воно навіть не могло укласти у зв'язку з віком. Чи може ця заборгованість вплинути на спадкоємність мого майна в разі моєї смерті? Як захистити своє майно від виконавчих проваджень у разі спадкування боргів дитиною? Які юридичні кроки мені слід підприйняти для вирішення цієї проблеми?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:29, 26.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні особа, яка не досягла 18 років, вважається неповнолітньою і має обмежену дієздатність. Згідно зі статтею 31 Цивільного кодексу України, неповнолітні особи можуть укладати лише дрібні побутові угоди. Укладання кредитних договорів без згоди батьків чи законних представників є недійсним. Отже, такі кредитні зобов'язання, укладені неповнолітньою особою, можуть бути визнані недійсними у судовому порядку.

Щодо впливу боргів на спадкування, відповідно до статті 1218 Цивільного кодексу України, до складу спадщини входять як права, так і обов'язки (борги) спадкодавця. Проте, якщо борги були незаконно накладені на неповнолітню особу, вони не можуть бути законно спадковані.

Для захисту вашого майна від виконавчих проваджень, пов'язаних із такими боргами, рекомендується:

1. Подати заяву до банківської установи або кредитної організації з вимогою анулювати кредитний договір, наданий неповнолітній особі без вашої згоди.

2. Звернутися до суду з позовом про визнання кредитного договору недійсним, посилаючись на статтю 215 Цивільного кодексу України, яка передбачає підстави для визнання угод недійсними.

3. У разі відкриття виконавчого провадження, оскаржити його в судовому порядку, надавши докази недійсності кредитного договору.

4. Для запобігання подібним ситуаціям у майбутньому, розгляньте можливість оформлення довіреності або іншого документа, що регулює майнові права вашої дитини.

Ці кроки допоможуть захистити ваші інтереси та забезпечити, щоб незаконні борги не вплинули на спадкування вашого майна. У будь-якому разі, рекомендується консультуватися з адвокатом для отримання детальної правової допомоги.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы