Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Скасування неправомірного адміністративного акта

1
16:46, 20.09.2024
Скасування неправомірного адміністративного акта
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, стикнувся з ситуацією, коли мною було укладено адміністративний договір з державним органом, але пізніше я виявив, що в процесі укладення цього договору були порушені мої права. Зокрема, були порушені норми адміністративного законодавства щодо порядку укладання адміністративних договорів, недостатньо враховані мої інтереси, а процедура укладання договору була недостатньо прозорою. Згодом, на основі цього адміністративного договору, було видано адміністративний акт, який негативно вплинув на мої права і законні інтереси. Я хочу знати, які є мої юридичні можливості для вирішення цієї проблеми. Чи можу я вимагати скасування адміністративного акта, якщо вважаю, що він був виданий з порушенням моїх прав? Які є процедури скасування адміністративного акта і які документи для цього потрібно підготувати? Чи можу я звернутися до суду з позовом про скасування адміністративного акта і які є правила подачі такого позову? Чи можу я розраховувати на відшкодування моральної шкоди, якщо в результаті дій державного органу мої права були порушені?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:07, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В такій ситуації, коли ваші права були порушені під час укладення адміністративного договору з державним органом, а на основі цього договору був виданий адміністративний акт, ви маєте кілька юридичних можливостей для захисту своїх прав.

По-перше, ви маєте право оскаржити адміністративний акт в адміністративному суді. Відповідно до статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України (КАСУ), громадяни мають право звертатися до суду з адміністративним позовом про визнання незаконним та скасування адміністративного акта, якщо вважають, що він порушує їхні права та інтереси. Для подачі позову необхідно підготувати відповідну заяву, в якій зазначити всі обставини справи, надати докази порушення ваших прав та інтересів, а також обґрунтувати вимогу про скасування акта.

По-друге, щодо відшкодування моральної шкоди, стаття 56 Конституції України гарантує право на відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів державної влади. Ви можете вимагати компенсації моральної шкоди, якщо доведете, що внаслідок дій державного органу були порушені ваші права, що завдало вам моральних страждань. Для цього необхідно подати окремий позов про відшкодування моральної шкоди, де детально описати обставини справи та обґрунтувати свої вимоги.

Щодо процедури скасування адміністративного акта, ви можете звернутися до вищестоящого органу з відповідною скаргою або безпосередньо до адміністративного суду. Згідно з КАСУ, позовна заява подається до адміністративного суду за місцем знаходження відповідача. Строки подання заяви складають шість місяців з дня, коли ви дізналися або могли дізнатися про порушення своїх прав.

Нарешті, ви маєте право подати скаргу до вищестоящого органу державної влади з вимогою перегляду виданого акта, якщо вважаєте, що він був прийнятий з порушенням законодавства. Однак цей шлях не виключає можливості звернення до суду.

Всі ці дії слід виконувати в рамках чинного законодавства України, дотримуючись встановлених процедур та строків. Рекомендується консультуватися з юристом для отримання більш детальної та конкретної допомоги у вашій справі.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Прав ли суд ?
03:35, 15.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы