Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Скарга на адміністративні порушення з боку силових структур

1
16:28, 20.09.2024
Скарга на адміністративні порушення з боку силових структур
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, став жертвою ігнорування моїх конституційних прав та свобод з боку представників поліції, які вчинили адміністративне правопорушення, виходячи за межі своїх повноважень. Які процедури, механізми та законодавчі норми передбачені для захисту моїх прав та інтересів у випадку неправомірних дій чи бездіяльності правоохоронних органів? Чи можу я звернутися до суду із скаргою на адміністративне правопорушення, здійснене правоохоронцями? Які кроки я повинен зробити для цього і чи є якісь дедлайни для подачі такої скарги? Які докази потрібно зібрати для підтвердження факту адміністративного порушення та чи може моя скарга бути відхилена через недостатність доказів? Які правові наслідки чекають на правоохоронців у випадку визнання їх винних у порушенні адміністративного законодавства? Яка кінцева мета такого правового процесу – відшкодування шкоди, покарання винного чи можливість внести зміни до системи для запобігання подібним порушенням у майбутньому?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:05, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Як громадянин України, ви маєте право на захист своїх конституційних прав і свобод в разі їх порушення з боку правоохоронних органів. Основними механізмами захисту є звернення до суду з адміністративним позовом, а також подача скарги до Державного бюро розслідувань (ДБР) чи до органів прокуратури.

Відповідно до статті 55 Конституції України, кожен має право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Це положення підкріплюється Законом України "Про судоустрій і статус суддів", який гарантує право на судовий захист.

Якщо ви стали жертвою адміністративного правопорушення з боку правоохоронців, ви можете звернутися до адміністративного суду з позовом про визнання дій чи бездіяльності правоохоронців протиправними та вимагати відшкодування моральної або матеріальної шкоди. Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, скаргу потрібно подати протягом шести місяців з моменту, коли ви дізналися або могли дізнатися про порушення ваших прав.

Для підтвердження факту адміністративного порушення доцільно зібрати такі докази:
1. Свідчення очевидців.
2. Відео- або аудіозаписи інциденту.
3. Документи, що підтверджують факт порушення (протоколи, акти, заяви).
4. Медичні довідки у разі заподіяння фізичної шкоди.

Недостатність доказів може бути підставою для відхилення скарги, тому важливо подати якомога більше документальних підтверджень.

У разі визнання правоохоронців винними у порушенні адміністративного законодавства, на них можуть чекати такі правові наслідки:
1. Дисциплінарна відповідальність, яка може включати догану, звільнення або інші заходи впливу.
2. Відшкодування завданих збитків постраждалому.

Кінцева мета правового процесу полягає не лише у відшкодуванні шкоди та покаранні винного, а й у запобіганні подібним порушенням у майбутньому шляхом внесення змін до системи правоохоронних органів. Це може включати перегляд внутрішніх процедур, підвищення рівня підготовки співробітників та посилення громадського контролю за їх діяльністю.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы