Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з виконанням адміністративного акта місцевої влади

1
14:32, 21.09.2024
Проблема з виконанням адміністративного акта місцевої влади
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, власник приватного нежитлового приміщення, в якому розташована моя маленька кав'ярня, зіткнувся з проблемою виконання адміністративного акта від міської ради. В акті зазначено, що в моєму приміщенні були виявлені порушення норм пожежної безпеки, а також санітарно-гігієнічних вимог, і вимагається негайне їх усунення. В той же час, в акті немає конкретних вказівок щодо того, які саме норми було порушено, і що саме треба зробити для їх усунення. Мені, як власнику, важливо зрозуміти, чи відповідає такий акт вимогам адміністративного законодавства, а саме чи має він бути більш конкретним і детальним, щоб я міг виконати вимоги органів влади. Також мене цікавить, які юридичні кроки я можу зробити для захисту своїх прав та інтересів, якщо виявиться, що акт був складений з порушенням закону. Цікавить також питання про можливість відкладення виконання такого акта, поки не буде вирішено спір щодо його законності та обгрунтованості. Які юридичні можливості я маю в цій ситуації? Відповідає чи не відповідає такий адміністративний акт вимогам закону? Які кроки я маю зробити, щоб захистити свої права та інтереси?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:30, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, адміністративний акт повинен відповідати принципам законності, обґрунтованості, пропорційності та добросовісності. Це означає, що акт має бути конкретним, містити чіткі вказівки щодо виявлених порушень та рекомендації щодо їх усунення. У вашому випадку, якщо акт не містить конкретних вказівок, це може вказувати на його невідповідність вимогам законодавства.

Стосовно ваших подальших дій, ви маєте кілька юридичних можливостей для захисту своїх прав:

1. **Оскарження адміністративного акта**: Ви можете подати скаргу до адміністративного суду, якщо вважаєте, що акт складений з порушенням законодавства. Відповідно до статті 55 Конституції України, кожен має право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади.

2. **Запит на роз’яснення**: Ви можете звернутися до органу, що видав адміністративний акт, з письмовим запитом на роз’яснення конкретних порушень та заходів, які необхідно вжити для їх усунення. Це право закріплено в Законі України "Про звернення громадян".

3. **Відкладення виконання акта**: Згідно зі статтею 25 Закону України "Про виконавче провадження", ви можете подати до суду заяву про відкладення виконання акта до вирішення спору щодо його законності. Суд може прийняти рішення про призупинення виконання акта до розгляду справи по суті.

4. **Залучення експертів**: Ви можете залучити незалежних експертів для оцінки стану вашого приміщення на предмет відповідності нормам пожежної безпеки та санітарно-гігієнічним вимогам. Їхні висновки можуть бути використані як докази в суді.

Важливо діяти оперативно, зберігаючи всі документи та кореспонденцію з міською радою, що можуть бути використані як докази в разі судового розгляду.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы