Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з розміщенням рекламних конструкцій

1
17:49, 20.09.2024
Проблема з розміщенням рекламних конструкцій
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я власник невеликого бізнесу в місті Києві та планую розмістити рекламні конструкції для просування свого товару. Однак, виникли складнощі з отриманням відповідного дозволу від місцевої влади, оскільки моя діяльність є частково суперечливою з пунктом 7 статті 15 Закону України "Про рекламу". Зокрема, виникає декілька питань щодо тлумачення "природного ландшафту" та "архітектурного обличчя". Також неоднозначність виникає з поняттям "соціально-культурного значення". Як визначити, чи має місце, де я планую розмістити рекламу, таке значення? Чи існує якийсь перелік об'єктів або критеріїв, за якими таке визначення проводиться? Наступне питання стосується "негативного впливу на безпеку дорожнього руху". Чи має моя реклама такий вплив, якщо вона розміщена на висоті, яка не перешкоджає огляду дороги, але може привернути увагу водіїв? Також мене цікавить, чи можу я оскаржити рішення місцевої влади, якщо воно, на мою думку, не відповідає духу закону або використовується для надмірного обмеження моєї діяльності? Завершуючи, мені потрібна допомога в розумінні суті цих питань, а також рекомендації щодо подальших кроків, які я можу зробити, щоб вирішити цю ситуацію в межах закону.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:43, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація з розміщенням рекламних конструкцій дійсно є складною, оскільки вона стосується кількох аспектів законодавства України. Дозвольте пояснити основні моменти та запропонувати можливі шляхи вирішення.

По-перше, відповідно до Закону України "Про рекламу", зокрема статті 15, при розміщенні рекламних конструкцій необхідно враховувати можливий вплив на природний ландшафт, архітектурне обличчя та об'єкти соціально-культурного значення. Визначення цих понять може викликати складнощі через їхню суб'єктивність. Однак, у цьому контексті важливо звернутися до чинних містобудівних норм, які визначають зони з особливим статусом, де розміщення реклами може бути обмеженим.

Поняття "природний ландшафт" та "архітектурне обличчя" зазвичай визначаються відповідними містобудівними документами, такими як генеральний план міста або детальні плани територій. Щоб з'ясувати, чи має місце, де ви плануєте встановити рекламу, соціально-культурне значення, можна звернутися до органів місцевого самоврядування або до місцевого відділу культури, щоб отримати інформацію про статус конкретної території чи об'єкта.

Щодо впливу на безпеку дорожнього руху, слід керуватися Правилами розміщення зовнішньої реклами, що затверджені органами місцевого самоврядування. Вони можуть містити конкретні вимоги до висоти, віддаленості від дороги та інших параметрів реклами, що впливають на безпеку. Якщо ваша конструкція не перешкоджає огляду дороги, але все ж викликає питання у влади, варто провести експертизу, яка б підтвердила безпеку її розміщення.

Якщо ви вважаєте, що рішення місцевої влади є неправомірним або надмірно обмежує вашу діяльність, ви маєте право його оскаржити. Це можна зробити шляхом подання скарги до суду. Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, ви можете оскаржити рішення, дії чи бездіяльність суб’єктів владних повноважень, якщо вони порушують ваші права чи законні інтереси.

Рекомендується також звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на рекламному законодавстві та містобудуванні, щоб отримати індивідуальну правову допомогу. Це допоможе чіткіше зрозуміти ваші права і можливості, а також розробити стратегію подальших дій.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Куап 172-20
13:37, 08.08.2017

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы