Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Порушення правил дорожнього руху: відповідальність за "невидиме" порушення.

1
01:43, 21.09.2024
Порушення правил дорожнього руху: відповідальність за "невидиме" порушення.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Які юридичні наслідки мені грозять у випадку, коли я був оштрафований за порушення правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості, на основі вимірювань радаром, але без фіксації порушення на відео чи фото? Чи має право державний орган здійснювати контроль за дотриманням правил дорожнього руху за допомогою технічних засобів без їх обов'язкової реєстрації в установленому порядку? Чи можу я оскаржити рішення про штраф у випадку, якщо вважаю, що дані радару були недостовірні, а показники швидкості були перевищені через помилку приладу, а не моє навмисне порушення? Чи є в Україні норми адміністративного права, які регулюють цю ситуацію, і яким чином я можу захистити свої права в даній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:17, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку накладення штрафу за перевищення швидкості на основі вимірювань радаром, але без фіксації порушення на відео чи фото, важливо звернути увагу на декілька правових аспектів.

Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення (КУпАП), контроль за дотриманням правил дорожнього руху може здійснюватися за допомогою технічних засобів. Стаття 14-1 КУпАП передбачає, що докази, зібрані за допомогою технічних засобів, можуть бути використані в адміністративному провадженні, якщо ці засоби застосовані відповідно до встановлених вимог.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 833 від 10.10.2001 "Про затвердження Порядку використання засобів вимірювальної техніки в Україні", технічні засоби, які використовуються для контролю швидкості, повинні бути сертифіковані та внесені до Державного реєстру.

Якщо ви вважаєте, що дані радару були недостовірні, ви маєте право оскаржити рішення про накладення штрафу. Згідно зі ст. 288 КУпАП, ви можете подати скаргу на постанову про адміністративне правопорушення до вищестоящого органу або до суду протягом десяти днів з дня винесення такої постанови. У скарзі бажано детально викласти обставини справи, зазначити на можливі помилки приладу, додати докази (якщо такі є) та посилатися на норми законодавства.

Захист своїх прав може включати:

1. Звернення до суду з вимогою про оскарження постанови про штраф.
2. Вимога надати документи, що підтверджують відповідність технічних засобів вимірювання (сертифікати, свідоцтва про калібрування).
3. Використання послуг адвоката для представлення інтересів у суді.

Таким чином, у разі сумнівів щодо законності накладення штрафу ви маєте право оскаржити це рішення, використовуючи вищенаведені правові підстави.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы