Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Порушення адміністративного порядку ведення комерційної діяльності

1
13:42, 20.09.2024
Порушення адміністративного порядку ведення комерційної діяльності
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - власник невеликого ресторану в центрі міста. Нещодавно я отримав штраф за недотримання адміністративного порядку ведення комерційної діяльності від місцевої влади. Вони стверджують, що я порушив норми щодо графіка роботи, оголошеного на вході до закладу. Проте, я завжди дотримуюсь вказаного графіка і ніколи не працюю по святкових, вихідних днях. Штраф значний і я не згоден з його накладенням. Але ось що мене ще більше турбує: я подавав заявку на зміну графіку роботи у зв'язку з карантинними обмеженнями та необхідністю обмежити робочі години для забезпечення безпеки моїх працівників і відвідувачів. Я зробив це особисто в місцевій раді та отримав підтвердження, що моя заявка була прийнята. Однак, попри це, вони стверджують, що немає жодних записів про мою заявку. Мені потрібна допомога юриста, щоб оскаржити цей штраф і вирішити це питання. Чи може адміністративне право захистити мене в цій ситуації? Які кроки я маю зробити, щоб довести, що моя заявка була подана і прийнята? Чи можу я вимагати від місцевої ради докази того, що вони не отримали мою заявку? Які можуть бути наслідки для мене як власника бізнесу, якщо я не зможу вирішити це питання?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:22, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації адміністративне право може надати вам засоби захисту від неправомірного накладення штрафу. Згідно з статтею 55 Конституції України, кожен має право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Першим кроком, який вам варто зробити, це подати письмову скаргу до тієї ж місцевої ради, що наклала штраф. У скарзі потрібно викласти обставини справи, вказати на подання вами заявки на зміну графіку роботи та надати копії підтверджуючих документів, якщо такі є. Це може бути копія заявки з відміткою про прийняття або інший документ, що підтверджує подання заявки.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», місцева рада зобов'язана розглянути вашу скаргу в місячний термін та надати вам обґрунтовану відповідь. Якщо ваша скарга не буде задоволена або відповідь буде формальною, наступним кроком може бути звернення до суду з адміністративним позовом про скасування штрафу.

Щодо вимоги доказів від місцевої ради, ви можете звернутися з запитом на доступ до публічної інформації на підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації», щоб отримати підтвердження або заперечення факту отримання вашої заявки.

Якщо питання не буде вирішено в вашу користь, можливими наслідками може бути примусове стягнення штрафу, що може негативно вплинути на фінансовий стан вашого бізнесу. У найгіршому випадку, подальші порушення можуть призвести до тимчасового призупинення діяльності закладу, що передбачено статтею 259 Кодексу законів про працю України.

Таким чином, важливо діяти оперативно та використовувати всі доступні правові механізми для захисту ваших прав. У разі необхідності, зверніться за допомогою до юриста, який спеціалізується на адміністративному праві.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы