Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Обмеження свободи пересування в час карантину

1
22:31, 20.09.2024
Обмеження свободи пересування в час карантину
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянка України, стикаюсь з наступним обмеженням моєї конституційної свободи. В умовах карантину, введеного через пандемію COVID-19, органи влади вживають заходів, які обмежують моє право на свободу пересування, зокрема, накладають заборону на відвідування публічних місць, включаючи парки та інші зони відпочинку. Я розумію, що такі обмеження впроваджуються з метою захисту громадського здоров'я, але мені хотілося б дізнатися, чи є це правомірним з точки зору адміністративного права. Чи не порушують органи влади мої конституційні права, встановлюючи подібні обмеження? Чи можу я відстояти своє право на свободу пересування через судовий порядок? І які юридичні наслідки мені можуть загрожувати, якщо я порушу правила карантину? Я зіткнулася із ситуацією, коли мені було відмовлено у в'їзді до парку через карантинні обмеження, хоча я була одна та дотримувалася всіх правил соціальної дистанції. Чи маю я право на звернення до суду з цього приводу?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:26, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В умовах пандемії COVID-19, уряд України дійсно має право впроваджувати певні обмеження з метою захисту громадського здоров'я. Такі заходи регулюються Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та іншими нормативно-правовими актами. Відповідно до статті 33 Конституції України, кожному гарантується свобода пересування, але це право може бути обмежене в інтересах національної безпеки, громадського порядку, охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.

Згідно з статтею 29 цього закону, у випадку карантину можуть встановлюватися обмеження на пересування та відвідування певних місць. Такі обмеження повинні бути пропорційними і обґрунтованими, а їх основною метою є стримування поширення інфекційної хвороби.

Щодо можливості відстояти своє право на свободу пересування через судовий порядок, то ви маєте право оскаржити дії органів державної влади, якщо вважаєте, що вони є неправомірними. Це право закріплено в статті 55 Конституції України, яка гарантує кожному право на захист своїх прав і свобод у суді.

Якщо ви порушите правила карантину, вам можуть загрожувати адміністративні санкції. Згідно зі статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил карантину передбачає накладення штрафу.

Отже, ви маєте право звернутися до суду, якщо вважаєте, що дії органів влади порушують ваші конституційні права. Однак, варто враховувати, що суд буде оцінювати обґрунтованість і пропорційність встановлених обмежень з точки зору їх відповідності законодавству про охорону здоров'я і захист громадського інтересу.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Дтп
08:27, 20.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы