Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконні дії місцевої влади: наші права та обов'язки

1
13:20, 24.09.2024
Незаконні дії місцевої влади: наші права та обов'язки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянка України, власниця приватного житлового будинку в невеликому містечку, стикаюся з труднощами у вирішенні проблеми, пов'язаної з незаконними діями місцевого органу влади. Конкретно, місцевий міський голова без отримання мого дозволу та згоди прийняв рішення про проведення ремонту дороги, що проходить біля моєї ділянки. При цьому, в процесі ремонту було пошкоджено мою приватну власність - знищено частину забору та пошкоджено газопровід. Крім того, в результаті цих дій моє право на приватне життя було порушено: ремонтні роботи проводяться безперервно, включаючи вихідні дні, що порушує законодавство про тишу в нічний час та вихідні дні. Я б хотіла звернутися до вас з наступним питанням: які мають бути мої подальші дії з урахуванням законодавства України в галузі адміністративного права, а точніше - що я маю робити в такій ситуації, які законні шляхи маю я для захисту своїх прав та інтересів? Чи можу я оскаржити рішення міського голови і вимагати компенсації за збитки, завдані моєї власності, а також за порушення моїх прав на недоторканність приватного життя?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:38, 24.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли дії місцевого органу влади призвели до пошкодження вашої приватної власності та порушення вашого права на приватне життя, ви маєте кілька законних шляхів для захисту своїх прав та інтересів відповідно до законодавства України.

По-перше, згідно зі статтею 41 Конституції України, право приватної власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений своєї власності, а пошкодження вашої власності підпадає під категорію порушення цього права. Також, згідно з Цивільним кодексом України (стаття 386), власник має право вимагати усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження своєю власністю.

Ви можете вимагати компенсації за завдані збитки на підставі статті 1166 Цивільного кодексу України, яка встановлює, що шкода, завдана майну фізичної особи, підлягає відшкодуванню в повному обсязі.

Для захисту своїх прав ви можете здійснити такі кроки:

1. Подати письмову скаргу до місцевої ради або виконавчого комітету з вимогою відшкодування завданих збитків та припинення порушень вашого права на приватне життя. Це може допомогти вирішити питання на місцевому рівні без звернення до суду.

2. Якщо місцеві органи не реагують належним чином, ви маєте право звернутися до суду з позовом про відшкодування збитків та захист порушених прав. Відповідно до статті 15 Цивільного процесуального кодексу України, суди розглядають справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

3. Звернутися до правоохоронних органів з заявою про можливе вчинення правопорушення, пов'язаного з пошкодженням вашої власності, що може мати підстави для адміністративної чи кримінальної відповідальності винних осіб.

Крім того, у разі порушення норм щодо тиші, визначених Законом України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", ви можете звернутися до органів поліції або Держспоживслужби з відповідною скаргою.

Ваші дії мають бути документально підтверджені (фотографії, акти обстеження пошкоджень) для ефективного захисту своїх прав у суді або перед іншими органами.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Помощ при дтп
21:48, 21.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы