Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несправедливість муніципальної влади

1
23:29, 21.09.2024
Несправедливість муніципальної влади
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як власник приватного підприємства, стикнувся з ситуацією, коли місцева муніципальна влада, без достатнього обґрунтування, прийняла рішення про заборону використання мною мого земельного ділянки під комерційну діяльність. Вони стверджують, що це порушує адміністративні правила і норми, але при цьому не надають жодних доказів такого порушення. Я вважаю, що це рішення було прийнято з корупційними мотивами і має на меті шкодити моєму бізнесу. Які правові кроки я можу здійснити для захисту своїх прав у такій ситуації? Які юридичні аргументи є наявні для виклику такого рішення? Чи є можливість вимагати від муніципалітету компенсації за втрачені доходи через незаконну заборону використання мого земельного ділянки? І чи можна відкликати дане рішення через суд, враховуючи те, що вони не надали достатньо обґрунтування для його прийняття?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:09, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли місцева муніципальна влада без достатнього обґрунтування обмежила використання вами земельної ділянки, ви маєте кілька правових шляхів для захисту своїх інтересів.

1. **Оскарження рішення в адміністративному порядку**: Згідно зі статтею 19 Конституції України, органи державної влади та місцевого самоврядування повинні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Ви можете звернутися до вищестоящого органу або подати адміністративну скаргу до суду на підставі Кодексу адміністративного судочинства України.

2. **Судовий розгляд**: Ви можете подати позов до адміністративного суду з вимогою визнати рішення місцевої влади незаконним та скасувати його. У цьому випадку, згідно зі статтею 77 Кодексу адміністративного судочинства України, обов'язок доведення законності рішення лежить на відповідачі, тобто на муніципалітеті.

3. **Вимога компенсації**: Якщо суд визнає рішення незаконним, ви можете вимагати відшкодування збитків, зокрема втрачених доходів, на підставі статті 1173 Цивільного кодексу України, яка передбачає відповідальність державних органів за завдану матеріальну шкоду.

4. **Антикорупційна скарга**: Ви можете подати заяву до Національного антикорупційного бюро України або іншого відповідного органу, якщо маєте докази корупційних дій з боку посадових осіб.

5. **Звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини**: Якщо ви вважаєте, що ваші права були порушені, ви можете звернутися до Омбудсмена з відповідною скаргою.

Ключовим моментом є зібрання всіх можливих доказів, що підтверджують вашу позицію, таких як документи, які свідчать про відсутність порушень з вашого боку, та будь-які інші матеріали, які можуть бути використані в суді. Рекомендується також звернутися до кваліфікованого юриста для отримання професійної правової допомоги.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы