Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Несправедливе штрафування за порушення ПДР

1
13:35, 20.09.2024
Несправедливе штрафування за порушення ПДР
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене, як водія, нещодавно зупинила дорожня поліція та оштрафувала за перевищення швидкості, яке, за їхніми словами, було зафіксовано радаром. Але я впевнений, що не порушував ПДР, тому що мій автомобільний комп'ютер показував, що я дотримувався встановленої швидкості. Крім того, у мене є відеореєстратор, який підтверджує мої слова. Але поліцейські відмовилися переглядати запис і виписали штраф. Тепер я хочу оскаржити дії поліції. Які кроки мені слід зробити в даному випадку? Чи можу я вимагати перегляду моїх відеозаписів або перевірки радару, яким фіксували моє так зване порушення? Які є норми адміністративного права, які регулюють мої права та обов'язки в даному випадку? Чи маю я право на подання скарги на дії поліції, якщо вони не хотіли переглянути докази моєї невинуватості? Які юридичні наслідки мені слід очікувати, якщо я буду оскаржувати дії поліції в суді?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:11, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації, як водія, який вважає, що був неправомірно оштрафований за перевищення швидкості, ви маєте право оскаржити дії поліції. Ось покрокова інструкція, як діяти в такому випадку:

1. **Оскарження постанови**: Відповідно до статті 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), у вас є право подати скаргу на постанову про накладення штрафу в адміністративному порядку протягом десяти днів з дня її винесення. Скаргу можна подати до вищого органу (вищої посадової особи) або до суду.

2. **Подання скарги до суду**: Якщо ви вирішите оскаржити постанову в суді, вам слід звернутися до адміністративного суду за місцем вчинення правопорушення. Відповідно до статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України, ви маєте право подати адміністративний позов.

3. **Докази вашої невинуватості**: Ви маєте право надавати докази, які підтверджують вашу невинуватість. Це можуть бути дані з відеореєстратора, а також свідчення інших осіб або документи, що підтверджують швидкість руху вашого автомобіля. Стаття 251 КУпАП передбачає, що доказами у справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на підставі яких орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення.

4. **Перевірка технічних засобів**: Вимагайте перевірки сертифікації та калібрування радару, яким проводилося вимірювання швидкості. Згідно з пунктом 2.9 Правил дорожнього руху України, технічні засоби, які використовуються для контролю за дотриманням ПДР, повинні мати відповідні сертифікати та проходити регулярну перевірку.

5. **Скарга на дії поліцейських**: Ви можете подати скаргу на дії поліцейських, якщо вважаєте, що вони порушили процедуру або не виконали свої обов'язки щодо розгляду ваших доказів. Це можна зробити до Департаменту патрульної поліції або до суду.

6. **Юридичні наслідки**: Оскарження дій поліції може призвести до скасування постанови про накладення штрафу, якщо суд визнає ваші аргументи обґрунтованими. Однак, якщо суд залишить постанову без змін, ви будете зобов'язані сплатити штраф.

Важливо пам'ятати, що у всіх правових питаннях корисно звертатися до адвоката, який може надати професійну допомогу та захистити ваші права в суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы