Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несправедливі штрафи за порушення ПДР

1
17:22, 20.09.2024
Несправедливі штрафи за порушення ПДР
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, що є водієм з двадцятирічним стажем, без будь-яких порушень до недавнього часу, був шокований, коли отримав повідомлення про штраф за порушення ПДР, а саме - за перевищення швидкості на автодорозі. Більше того, я отримав два таких штрафи протягом одного тижня, обидва з яких були зафіксовані камерами автоматичного виявлення порушень. Я впевнений, що не порушував обмеження швидкості, адже завжди дотримуюся правил. Крім того, я регулярно використовую навігаційну систему, що попереджає про камери контролю швидкості і дозволяє контролювати швидкість. Тепер я стикнувся з проблемою: як довести свою невинуватість і анулювати несправедливі штрафи? Чи можливо це зробити, враховуючи, що контроль швидкості здійснювався автоматичною системою? Які докази я повинен надати, щоб довести, що не перевищував швидкість? Чи можливо викликати в суд представників виробника навігаційної системи, яку я використовував, як свідків? Чи можуть вони підтвердити, що їх система показувала дозволену швидкість? Які ще кроки я повинен зробити, щоб обмежити себе від подібних несправедливих штрафів у майбутньому?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:41, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо діяти відповідно до законодавства України, щоб максимально ефективно вирішити питання зі штрафами. Перш за все, варто уважно перевірити всі деталі отриманих постанов про адміністративне правопорушення, зокрема, час, місце і обставини фіксації порушень. Згідно зі статтею 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), ви маєте право оскаржити постанову про накладення штрафу в суді.

Для оскарження штрафів у суді важливо підготувати певні докази. Ви можете скористатися наступними рекомендаціями:

1. **Перевірка технічного стану камери**: Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 833 від 10 листопада 2017 року, всі автоматичні системи фіксації порушень повинні регулярно перевірятися та калібруватися. Ви можете вимагати документи, що підтверджують справність і калібрування камери на момент фіксації вашого порушення.

2. **Документація навігаційної системи**: Надання даних з вашої навігаційної системи може бути корисним. Однак, враховуючи, що такі дані можуть бути неофіційними і не завжди приймаються судом як доказ, їх слід доповнювати іншими доказами. Викликати представників виробника навігаційної системи як свідків навряд чи буде ефективним, оскільки суди зазвичай спираються на офіційні дані.

3. **Свідки**: Якщо в автомобілі перебували інші особи під час фіксації порушення, їхні свідчення можуть бути використані як додатковий доказ.

4. **Юридична допомога**: Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на адміністративних справах. Він допоможе правильно оформити позов і зібрати необхідні докази.

5. **Моніторинг та оскарження**: Регулярно перевіряйте наявність нових штрафів за допомогою офіційних ресурсів, таких як портал "Дія", щоб мати можливість своєчасно їх оскаржити.

Щодо запобігання подібних ситуацій у майбутньому, важливо регулярно перевіряти актуальність карт навігаційної системи, стежити за змінами в дорожніх знаках та обмеженнях швидкості на маршрутах, якими ви зазвичай їздите.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Про техосмотр
06:45, 28.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы