Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправомірність штрафу від інспектора ДПС

1
21:42, 20.09.2024
Неправомірність штрафу від інспектора ДПС
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, нещодавно зіткнувся з ситуацією, що викликає в мене сумніви щодо її правомірності та законності. Інспекторами Державної служби безпеки на дорогах було призупинено мій автомобіль за перевищення допустимої швидкості, що було зафіксовано радаром. Проте, мені не було надано жодних доказів цього порушення, окрім словесних тверджень працівників ДПС. За результатами цього зупинки мені було винесено штраф за порушення Правил дорожнього руху. Виникає питання для юриста: чи є законним винесення штрафу без надання водію доказів порушення, в тому числі без відео- або фотофіксації? Чи можу я оскаржити таке рішення в судовому порядку, вимагаючи надання доказів мого порушення, а також відповідності радару, що було використано для фіксації швидкості, встановленим вимогам? Які юридичні кроки мені слід зробити для захисту своїх прав та законних інтересів в даній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:56, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до законодавства України, зокрема до Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), рішення про накладення штрафу за порушення Правил дорожнього руху (ПДР) має бути обґрунтованим і підтвердженим належними доказами.

Згідно зі статтею 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення можуть бути будь-які фактичні дані, на підставі яких встановлюється наявність або відсутність адміністративного правопорушення, винність особи в його вчиненні. Такі дані можуть бути отримані з пояснень особи, свідчень свідків, висновків експертів, а також інших документів і матеріалів. Тому, для обґрунтованості штрафу, необхідно мати докази, які підтверджують факт порушення ПДР, наприклад, фото- або відеоматеріали.

Відповідно до статті 71 Закону України "Про дорожній рух", засоби вимірювання швидкості повинні відповідати встановленим технічним вимогам і проходити регулярну повірку. Це означає, що радар, який використовується для фіксації швидкості, повинен бути сертифікованим і технічно справним.

Якщо вам не були надані докази порушення, ви маєте право оскаржити постанову про накладення адміністративного стягнення в судовому порядку. Відповідно до статті 287 КУпАП, ви можете подати скаргу на постанову протягом десяти днів з дня її винесення.

Рекомендовані кроки для захисту ваших прав:

1. Подайте письмовий запит до органу, який виніс постанову, з вимогою надати копії всіх матеріалів справи, включаючи записи з радара, які підтверджують факт порушення.

2. Перевірте, чи відповідає використаний радар технічним вимогам і чи пройшов він повірку. Це можна з'ясувати, подавши запит на отримання відповідних документів.

3. Підготуйте та подайте скаргу до суду про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, вказавши, що вам не було надано належних доказів порушення.

4. При подачі скарги до суду залучіть адвоката, який зможе надати професійну правову допомогу і представляти ваші інтереси в суді.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете захистити свої права та законні інтереси в ситуації, що склалася.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы