Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправомірні дії інспектора Державтоінспекції

1
11:57, 25.09.2024
Неправомірні дії інспектора Державтоінспекції
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як діяти в ситуації, коли інспектор Державтоінспекції, порушуючи положення Закону України "Про дорожній рух", неправомірно оштрафував водія за відсутність паспорта транспортного засобу, який був втрачений в результаті крадіжки, при цьому водій мав при собі документ, що підтверджує факт звернення до правоохоронних органів з повідомленням про крадіжку та втрату вказаного документа, а також документи, що підтверджують право водія на керування автомобілем (права). Які кроки необхідно зробити для оскарження неправомірних дій інспектора та анулювання штрафу? Чи може водій вимагати відшкодування моральної шкоди, завданої безпідставними звинуваченнями та стресом, які виникли в результаті неправомірних дій інспектора?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:24, 25.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли інспектор Державтоінспекції неправомірно оштрафував водія, можна вжити наступні кроки для оскарження дій інспектора та анулювання штрафу:

1. **Оскарження постанови про накладення штрафу**:
- Відповідно до статті 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, водій має право оскаржити постанову про накладення штрафу в суді протягом 10 днів з моменту отримання копії постанови.
- У скарзі до суду варто детально описати обставини інциденту, додати копії документів, які підтверджують право на керування транспортним засобом та факт звернення до правоохоронних органів у зв'язку з крадіжкою документа.

2. **Подання скарги на дії інспектора до вищих органів**:
- Варто звернутися зі скаргою до керівництва Державтоінспекції або Національної поліції України, описавши неправомірні дії інспектора. Згідно з Законом України "Про звернення громадян", органи поліції зобов'язані розглянути таку скаргу і повідомити про результати розгляду.

3. **Відшкодування моральної шкоди**:
- Водій може вимагати відшкодування моральної шкоди, якщо може довести, що неправомірні дії інспектора завдали йому морального страждання. Це передбачено статтею 23 Цивільного кодексу України.
- Для цього необхідно звернутися до суду з позовом про відшкодування моральної шкоди, обґрунтувавши свої вимоги і надавши докази завданої шкоди.

Важливо ретельно зберігати всі документи, пов'язані з інцидентом, та, за можливості, залучити свідків, які можуть підтвердити обставини події. Це допоможе в подальшому розгляді справи в суді.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы