Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправомірні дії Державного екологічного інспектора

1
15:59, 20.09.2024
Неправомірні дії Державного екологічного інспектора
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є власником приватного підприємства, що займається виробництвом пластикових виробів. Нещодавно до нас на підприємство прийшов Державний екологічний інспектор, який стверджував, що наше підприємство порушує екологічні норми та стандарти. Він пред'явив нам протокол про адміністративне правопорушення та наклав штраф. Але, на мою думку, цей інспектор вчинив ряд порушень при проведенні перевірки. По-перше, він не пред'явив нам офіційного розпорядження про проведення перевірки. По-друге, він не дав нам можливість присутній при зборі зразків відходів для дослідження. По-третє, він відмовився надати нам копію протоколу про адміністративне правопорушення. Враховуючи вищезазначене, я хотів би знати, які мої дії мають бути в даній ситуації? Чи є ці дії інспектора неправомірними? Які юридичні кроки я можу зробити, щоб відстояти свої права? Чи можу я вимагати перевірки дій цього інспектора? Як я можу оскаржити результати цієї перевірки та штраф, який на мене наклав інспектор? Яким чином я можу довести, що моє підприємство дотримується всіх екологічних норм та стандартів?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:40, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, що склалася, важливо діяти відповідно до чинного законодавства України, зокрема норм, що регулюють екологічні перевірки та адміністративні процедури.

По-перше, згідно з Законом України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", перевірка має проводитися на підставі офіційного розпорядження. Інспектор повинен був пред'явити підприємству належним чином оформлене рішення про проведення перевірки, зазначивши підстави, мету, предмет, дату початку та термін проведення перевірки (стаття 5 цього закону). Якщо цього не було зроблено, ви маєте право вважати перевірку неправомірною.

По-друге, відповідно до статті 13 цього ж закону, суб'єкт господарювання має право бути присутнім під час здійснення перевірки та під час відбору зразків. Відмова у наданні такої можливості може бути підставою для оскарження дій інспектора.

По-третє, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, особа, щодо якої складено протокол, має право отримати його копію (стаття 256). Відмова у наданні копії протоколу є порушенням ваших прав.

Щодо ваших наступних кроків:

1. **Оскарження дій інспектора**: Ви можете подати скаргу на дії інспектора до вищестоящого органу Державної екологічної інспекції або до суду. У скарзі варто детально описати всі порушення, зазначити докази та вимагати скасування результатів перевірки.

2. **Оскарження штрафу**: Ви маєте право оскаржити накладений штраф у судовому порядку протягом 10 днів з моменту отримання постанови про адміністративне правопорушення (стаття 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

3. **Перевірка дотримання норм**: Щоб довести, що ваше підприємство дотримується екологічних норм, рекомендується провести незалежний екологічний аудит. Це може бути корисним як доказ у суді.

4. **Юридична консультація**: Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на екологічному праві, для отримання детальної консультації та допомоги у підготовці до судового розгляду.

Ці кроки допоможуть захистити ваші права та інтереси у даній ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы