Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Бюрократичні труднощі при зміні місця прописки

1
13:26, 20.09.2024
Бюрократичні труднощі при зміні місця прописки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, звертаюся до Вас з питанням, яке стосується адміністративного права, а саме: складного процесу зміни місця прописки. Я нещодавно переїхав на нове місце проживання в іншому місті, проте стикнувся з проблемою реєстрації нової адреси. Через різні обставини, я не можу отримати дозвіл від власника нового житла для реєстрації мого переїзду, а відтак, оформити зміну адреси. Водночас, мені потрібно зареєструвати нову адресу, щоб забезпечити свої права і обов'язки як громадянина в новому місті проживання. Прошу допомогти мені в розробці стратегії для вирішення цієї ситуації, враховуючи всі можливі адміністративні та юридичні нюанси. Які можливості і правові механізми існують для того, щоб я міг зареєструвати свою нову адресу без дозволу власника житла? Які правові наслідки може мати моя нездатність зареєструвати нове місце проживання? Які варіанти вирішення цієї проблеми передбачені законодавством України? Буду вдячний за детальну інформацію та рекомендації щодо подальших дій.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:00, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з законодавством України, реєстрація місця проживання громадян регулюється Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" від 11 грудня 2003 року № 1382-IV. Стаття 6 цього закону встановлює, що реєстрація місця проживання здійснюється на підставі заяви особи, яка подається до органу реєстрації. До заяви додаються документи, що підтверджують право на проживання у відповідному житлі.

У вашій ситуації, коли відсутній дозвіл власника житла, ви можете розглянути такі можливі рішення:

1. **Оформлення договору оренди**: Якщо ви проживаєте у житлі на підставі усної домовленості, спробуйте укласти офіційний договір оренди з власником. Це може стати підставою для реєстрації вашого місця проживання.

2. **Звернення до суду**: Якщо власник безпідставно відмовляє у наданні дозволу, ви можете звернутися до суду з вимогою про визнання вашого права на користування житлом і відповідно реєстрацію за цією адресою. Підставою для такого звернення можуть бути обставини, які підтверджують ваше право на проживання в цьому житлі (наприклад, оплата комунальних послуг, фактичне проживання тощо).

3. **Консультація з юристом**: Рекомендується звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на адміністративному праві, для розробки індивідуальної стратегії вирішення вашої ситуації.

Щодо правових наслідків нездатності зареєструвати нове місце проживання, варто зазначити, що це може призвести до проблем з отриманням адміністративних послуг, участі у виборах, а також до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає штраф за проживання без реєстрації місця проживання.

Для уникнення негативних наслідків і вчасного вирішення ситуації, важливо діяти в рамках правового поля та використовувати всі доступні законодавчі механізми.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы