Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона на встановлення огорожі навколо приватної власності

1
02:59, 21.09.2024
Заборона на встановлення огорожі навколо приватної власності
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Являється дійсним та законним рішенням місцевої влади, яке обмежує власників нерухомості в їхньому праві на встановлення огорожі навколо своєї приватної власності, а також забороняє встановлювати огорожу вище певної визначеної висоти, при тому що діяльність власників не порушує законодавство України, а деталі про висоту та тип огорожі відсутні у договорі купівлі-продажу, а також немає жодних заборон або обмежень у зоні планування та будівництва? Чи є таке обмеження суперечливим до Конституції України, а саме до статті, яка гарантує повагу до приватної власності та її недоторканність, а також чи може бути визнано неправомірним в судовому порядку, з урахуванням положень Адміністративного кодексу України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:31, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Обмеження, встановлені місцевою владою щодо права власників нерухомості на встановлення огорожі, можуть викликати питання щодо їхньої законності та відповідності Конституції України. Відповідно до статті 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися та розпоряджатися своєю власністю, і ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Це означає, що будь-які обмеження повинні мати законні підстави і відповідати принципам пропорційності та необхідності.

Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" передбачено, що органи місцевого самоврядування можуть приймати рішення у сфері благоустрою та містобудування, але такі рішення не повинні порушувати права громадян, закріплені в Конституції та інших законах України.

Якщо в договорі купівлі-продажу відсутні конкретні положення щодо обмежень на встановлення огорожі, а також немає відповідних нормативних актів у зоні планування та будівництва, рішення місцевої влади може бути оскаржене в судовому порядку як таке, що порушує права власників. Суд, розглядаючи такі справи, може керуватися положеннями Кодексу адміністративного судочинства України, який визначає порядок оскарження дій органів влади.

Відповідно до статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України, особа має право звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що її права порушені рішенням чи дією органу влади. Суд перевіряє законність рішення, дотримання процедур і відповідність рішення принципам розумності та справедливості.

Таким чином, якщо обмеження на встановлення огорожі не мають достатніх правових підстав і не відповідають законодавству, вони можуть бути визнані неправомірними в судовому порядку.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


ПДР ч.1ст130
11:17, 23.03.2019

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы