Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Виклик адміністративної відповідальності в Україні

1
16:42, 20.09.2024
Виклик адміністративної відповідальності в Україні
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як правильно застосувати адміністративний кодекс України та викликати адміністративну відповідальність державного службовця за невиконання своїх обов'язків, в контексті моєї ситуації, коли я є обуреним громадянином, який стикнувся з пренебрежливим відношенням до своєї справи з боку місцевої влади. Я подавав декілька скарг на незаконні дії сусіда, який влаштував незаконне забудову на прилеглій території, але мої скарги були проігноровані. Які є законні шляхи вирішення цієї проблеми, які кроки я повинен зробити для того, щоб привернути увагу до цієї ситуації та змусити державного службовця виконати свої обов'язки?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:19, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації необхідно звернутися до законодавчих механізмів, які передбачають притягнення державних службовців до адміністративної відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх службових обов'язків. Відповідно до статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), порушення законодавства про державну службу підлягає адміністративній відповідальності.

По-перше, зверніться з письмовою скаргою до безпосереднього керівника відповідного державного службовця. У скарзі необхідно чітко викласти факти невиконання або неналежного виконання обов'язків, додати копії попередніх звернень та відповідей (якщо такі є). Згідно із Законом України "Про звернення громадян", органи влади зобов'язані розглянути вашу скаргу протягом 30 днів.

По-друге, якщо скарга не дає результатів, ви можете звернутися до органів прокуратури з заявою про бездіяльність державних службовців. Прокуратура має право проводити перевірки щодо дотримання законності у діяльності державних органів та їх посадових осіб.

По-третє, якщо прокурорський нагляд не дає бажаного результату, ви можете звернутися до суду з адміністративним позовом проти органу або посадової особи, що не виконали свої обов'язки. Відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України, суд може зобов'язати орган або посадову особу виконати певні дії.

Крім того, можна звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (омбудсмена) з метою захисту ваших прав як громадянина на належне адміністрування.

Важливо зібрати всі докази вашої комунікації з органами влади, включаючи копії звернень, відповідей на них, а також інші документи, які можуть підтвердити вашу позицію. Це допоможе у випадку, якщо справа дійде до суду або інших інстанцій.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы