Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спори з державою щодо земельних ділянок

1
14:22, 21.09.2024
Спори з державою щодо земельних ділянок
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, володію земельною ділянкою, яка розташована в межах природно-заповідного фонду. Ця ділянка була набута мною внаслідок, ще до прийняття Закону України "Про природно-заповідний фонд України". Зараз же державні органи наполягають на тому, що я маю передати цю ділянку в оренду державі або відмовитися від права власності за відсутності відповідної компенсації, посилаючись на адміністративне законодавство. Але я вважаю, що це порушує мої права власника. Чи може держава вимагати від мене передачі земельної ділянки без відповідної компенсації, навіть якщо вона розташована в межах природно-заповідного фонду? Чи є у мене можливість захистити свої права через суд, враховуючи норми адміністративного та земельного законодавства України? Які дії мені варто вжити для вирішення цієї ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:16, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з Конституцією України, право власності є непорушним (стаття 41 Конституції України). Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності без відповідної компенсації. Закон України "Про природно-заповідний фонд України" встановлює, що земля, розташована в межах об'єктів природно-заповідного фонду, може мати спеціальний режим охорони, використання та відновлення, проте це не означає автоматичне позбавлення права власності.

Згідно зі статтею 20 Земельного кодексу України, зміна цільового призначення земельних ділянок, зокрема для розміщення природно-заповідного фонду, повинна відбуватися з дотриманням законодавчо встановлених процедур. Це може включати надання компенсації у випадку вилучення земель для суспільних потреб, як це передбачено статтею 146 Земельного кодексу України.

У вашому випадку, якщо державні органи наполягають на передачі земельної ділянки, вони повинні дотримуватися процедур, передбачених законодавством, включаючи можливе надання компенсації. Якщо ж такі дії порушують ваші права, ви маєте право звернутися до суду для захисту своїх прав.

Рекомендується:

1. Звернутися до компетентного юриста для аналізу вашої ситуації та визначення можливостей захисту ваших прав.

2. Подати офіційний запит до державних органів, що ініціюють передачу ділянки, з вимогою надати підстави для таких дій та роз'яснення стосовно компенсації.

3. У разі невирішення питання в адміністративному порядку, подати позов до адміністративного суду про захист права власності, оскаржуючи вимоги державних органів.

Важливо діяти у відповідності до процедур, передбачених чинним законодавством, щоб забезпечити законність захисту ваших прав.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


ДТП без меня
19:59, 27.01.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы