Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Юриста в Украине!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Спадкоємність нерухомості: як забезпечити майбутнє своєї дитини?

1
13:50, 29.09.2024
Спадкоємність нерухомості: як забезпечити майбутнє своєї дитини?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як мати можу забезпечити передачу моєї нерухомості у спадщину моїй неповнолітній дитині у разі моєї передчасної смерті? Чи можу я скласти заповіт, щоб забезпечити цю ситуацію, і які є правові обмеження при цьому? Які кроки мені потрібно підтримати щодо оформлення спадщини нерухомості для моєї дитини, щоб уникнути подальших юридичних складнощів?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:37, 29.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Передача нерухомості у спадщину неповнолітній дитині можлива шляхом складання заповіту. Законодавство України дозволяє заповідачу визначити спадкоємців та розпорядитися своїм майном після смерті, згідно зі статтями 1233-1257 Цивільного кодексу України (ЦКУ).

1. **Складання заповіту**: Заповіт має бути складений у письмовій формі з підписом заповідача і нотаріально посвідчений (стаття 1247 ЦКУ). У заповіті можна зазначити конкретну нерухомість, яку ви бажаєте передати дитині. Важливо зазначити, що неповнолітні діти є обов'язковими спадкоємцями і мають право на частку спадщини, навіть якщо вони не згадані в заповіті.

2. **Правові обмеження**: Відповідно до статті 1241 ЦКУ, якщо у вас є інші спадкоємці, які мають право на обов'язкову частку (наприклад, чоловік/дружина, інші діти, батьки), вони можуть претендувати на частину спадщини, незалежно від умов заповіту.

3. **Оформлення спадщини**: Після вашої смерті спадкоємці повинні звернутися до нотаріуса для відкриття спадщини. Неповнолітні спадкоємці мають право отримати спадщину, але їхні інтереси представляють батьки або опікуни. Нотаріус видає свідоцтво про право на спадщину, яке є підставою для реєстрації права власності на нерухомість у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. **Підготовчі кроки**:
- Переконайтеся, що всі документи на нерухомість в порядку і зареєстровані відповідно до вимог законодавства.
- Розгляньте можливість консультації з юристом для складання заповіту з урахуванням всіх правових нюансів.
- Обговоріть з близькими родичами ваші наміри щодо спадщини, щоб зменшити ймовірність суперечок після вашої смерті.

Дотримання цих кроків допоможе забезпечити передачу нерухомості вашій неповнолітній дитині з мінімальними юридичними складнощами.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы