Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розлучення через зраду: як захистити свої права?

1
20:49, 26.09.2024
Розлучення через зраду: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Якщо мій чоловік зраджує мені, як я можу розійтися з ним та захистити свої матеріальні та майнові права? Чи можу я вимагати відшкодування моральної шкоди через його невірність? Які є можливі шляхи вирішення цієї ситуації з точки зору українського законодавства?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:38, 26.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні шлюб може бути розірваний як за спільною згодою подружжя, так і в судовому порядку. Якщо ваш чоловік зраджує вам і ви вирішили розірвати шлюб, ви можете скористатися наступними можливостями:

1. **Розірвання шлюбу через РАЦС**: Якщо у вас немає спільних неповнолітніх дітей і обоє згодні на розлучення, ви можете подати спільну заяву до органу державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС). Це найшвидший і найпростіший спосіб.

2. **Розірвання шлюбу через суд**: Якщо у вас є неповнолітні діти або ви не досягли згоди щодо розлучення, вам потрібно подати позов до суду. Відповідно до статті 110 Сімейного кодексу України, розірвання шлюбу в судовому порядку відбувається, якщо один з подружжя не згоден на розлучення або є інші обставини, що ускладнюють процес.

3. **Захист майнових прав**: Під час розірвання шлюбу важливо захистити свої матеріальні інтереси. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте під час шлюбу, є спільною сумісною власністю подружжя. Ви маєте право на рівний поділ цього майна, якщо інше не передбачено шлюбним договором.

4. **Відшкодування моральної шкоди**: Законодавство України не передбачає конкретної норми про відшкодування моральної шкоди за зраду в шлюбі. Проте, відповідно до статті 23 Цивільного кодексу України, особа має право на відшкодування моральної шкоди, якщо вона була заподіяна протиправними діями. Для цього потрібно буде довести факт заподіяння моральної шкоди та її обсяг у суді.

5. **Мирова угода**: Як альтернативу судовому процесу, ви можете спробувати укласти мирову угоду з чоловіком, що визначить умови розлучення і поділ майна.

Залежно від конкретної ситуації, вам може знадобитися консультація адвоката, який допоможе скласти позовну заяву та забезпечити ваші права під час судового розгляду.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Ст. 210 КУАП
11:10, 03.10.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы