Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з адміністративними стягненнями

1
13:55, 22.09.2024
Проблеми з адміністративними стягненнями
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як голова громадської організації, сталкиваюся з проблемою адміністративних стягнень, що були накладені на нашу організацію за порушення, які, на наш погляд, не були допущені. Ці стягнення були накладені за порушення адміністративного законодавства, зокрема, за невиконання вимог щодо екологічного контролю. Ми вважаємо, що у нас були всі необхідні дозволи та ліцензії, але стягнення були накладені. Отже, питання дуже складне і багатогранне. Воно включає в себе аспекти адміністративного права, що стосуються адміністративних стягнень, а також питання щодо екологічного законодавства. Я хотів би зрозуміти, як ми можемо використати законодавство для захисту наших інтересів, які юридичні кроки ми можемо зробити для вирішення цієї проблеми, які правові наслідки можуть бути для нашої організації, якщо ми не зможемо скасувати ці стягнення, і як ми можемо уникнути подібних проблем у майбутньому. Ми також хотіли б зрозуміти, чи можемо ми вимагати відшкодування від державних органів за необґрунтовані стягнення, та як ми можемо захистити наші права в суді, якщо це буде необхідно. Які є способи впливу на адміністративні органи, що приймають такі рішення, та чи можемо ми спростувати їхні дії? Чи можливе зняття адміністративних стягнень, якщо ми доведемо, що діяли в рамках закону?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:41, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо вжити послідовних юридичних кроків для захисту інтересів вашої громадської організації. По-перше, законодавство України надає можливість оскаржити адміністративні стягнення. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), ви маєте право подати скаргу на постанову про накладення адміністративного стягнення в суд протягом десяти днів з дня отримання копії цієї постанови (стаття 287 КУпАП).

Для підготовки до судового оскарження важливо зібрати всі документи, які підтверджують наявність у вас необхідних дозволів та ліцензій, а також відсутність порушень з вашого боку. Це можуть бути копії ліцензій, дозволів, акти перевірок, якщо такі були, та інші документи, що свідчать про правомірність ваших дій.

Ви також можете звернутися до адвоката, спеціаліста з адміністративного права, який допоможе скласти обґрунтовану скаргу та захистити ваші права у суді. Суд може скасувати постанову, якщо буде доведено, що стягнення було накладене безпідставно.

Щодо можливості відшкодування шкоди, яка може бути завдана вашій організації внаслідок неправомірних дій державних органів, то це питання регулюється Цивільним кодексом України. Зокрема, стаття 1173 Цивільного кодексу передбачає відповідальність держави за шкоду, завдану незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади.

Для зменшення ризиків у майбутньому рекомендується регулярно перевіряти відповідність діяльності організації вимогам законодавства, зокрема екологічного, та своєчасно поновлювати всі необхідні дозволи і ліцензії.

Що стосується впливу на адміністративні органи, то ви маєте право подавати скарги на дії чи бездіяльність посадових осіб у порядку, визначеному Законом України "Про звернення громадян". Також можливе звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у випадку, якщо ви вважаєте, що були порушені ваші права.

Оскарження дій адміністративних органів та скасування стягнень можливе, якщо ви зможете довести, що діяли в рамках закону, і ваша організація не порушила вимог адміністративного або екологічного законодавства.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы