Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з перевезенням товарів через митний кордон.

1
16:54, 20.09.2024
Проблема з перевезенням товарів через митний кордон.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я власник малого бізнесу, що займається внутрішньою та міжнародною торгівлею. Однак, в останній час я стикнувся з великою проблемою, яка негативно впливає на мою діяльність. Частіше мій товар, який я імпортую з інших країн, затримується на митниці, і я не можу його одразу отримати. Це призводить до затримки виконання замовлень клієнтам, що в свою чергу впливає на мою репутацію та прибуток. Виходячи з цього, мені потрібна консультація юриста, який спеціалізується на адміністративному праві, щоб розібратися в цій ситуації. Я хочу знати, чи можу я оскаржити дії митниці, якщо вони не мають вагомих підстав для затримки мого товару? Чи є якісь законодавчі акти, які регулюють терміни перевірки товару на митниці? Чи можуть вони затримувати вантаж на невизначений термін або є певні обмеження? І які кроки я можу вжити, щоб прискорити цей процес і забезпечити безперебійний обіг товарів?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:29, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація є актуальною для багатьох підприємців, які займаються імпортом товарів. Питання затримки товарів на митниці регулюється Митним кодексом України, який визначає порядок здійснення митних процедур і встановлює терміни їх виконання.

Згідно зі статтею 255 Митного кодексу України, митний контроль та митне оформлення товарів повинні здійснюватися в мінімальний строк, але не більше ніж за чотири робочі години після подання митної декларації та всіх необхідних документів. Однак, цей строк може бути продовжений у разі необхідності проведення додаткових перевірок. Такі перевірки повинні бути обґрунтованими та відповідати законодавчим нормам.

Якщо ви вважаєте, що затримка товару на митниці є безпідставною, ви маєте право оскаржити дії митних органів. Це можна зробити шляхом подання адміністративної скарги до вищого митного органу або шляхом звернення до суду. Відповідно до статті 4 Кодексу адміністративного судочинства України, ви можете оскаржити рішення, дії чи бездіяльність митних органів, якщо вважаєте, що вони порушують ваші права.

Щоб прискорити процес митного оформлення та уникнути подібних затримок у майбутньому, рекомендується:

1. Завчасно підготувати всі необхідні документи для митного оформлення.
2. Переконатися, що товар відповідає всім вимогам та стандартам, встановленим законодавством України.
3. Використовувати електронне декларування, яке може прискорити процес оформлення.
4. За необхідності, звертатися за консультацією до митного брокера, який має досвід роботи з митними органами.

Важливо також налагодити ефективну комунікацію з митними органами та, у разі виникнення проблем, намагатися їх вирішити шляхом переговорів. Якщо ж дії митних органів залишаються необґрунтованими, не соромтеся використовувати юридичні інструменти для захисту своїх прав.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы