Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з адміністративними штрафами за порушення ПДР

1
12:17, 22.09.2024
Проблема з адміністративними штрафами за порушення ПДР
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, випадково натрапив на ряд адміністративних штрафів, які були накладені на мене за порушення Правил дорожнього руху. Однак, я не отримував жодних попереджень або повідомлень про ці штрафи до моменту, коли вони з'явилися на моєму банківському рахунку. Я навіть не знаю, де і коли я міг порушити ці правила. Проте, незважаючи на це, я бачу, що вони вже були автоматично сплачені з мого рахунку без мого відома або згоди. Я хочу знати, чи є це законним, і як я можу відстояти свої права в цьому випадку. Чи можу я оскаржити ці штрафи, якщо я не знаю, де і коли я порушила ПДР? Чи може банк автоматично списувати такі штрафи без мого відома чи згоди? Детальніше, проблема полягає в тому, що я не був повідомлений про ці штрафи до того, як вони були сплачені. Чи це означає, що мій банк порушив мої права, автоматично списавши ці кошти без мого відома або згоди? Які мої права і обов'язки в цьому випадку, і як я можу їх захистити? Мені потрібна ваша допомога для вирішення цієї проблеми, оскільки я не розумію, як я можу бути відповідальним за штрафи, про які я навіть не знаю. Які кроки я повинен зробити для вирішення цієї ситуації, і як я можу запобігти подібним проблемам у майбутньому?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:15, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, накладення адміністративних штрафів за порушення Правил дорожнього руху регулюється Кодексом України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Згідно з частиною 1 статті 279-1 КУпАП, особа, на яку накладено штраф, має бути належним чином повідомлена про це. Повідомлення має бути здійснено через відповідне офіційне повідомлення або вручення постанови про адміністративне правопорушення.

Щодо автоматичного списання коштів з рахунку без вашої згоди, варто зазначити, що така дія з боку банку може суперечити частині 1 статті 1067 Цивільного кодексу України, яка передбачає необхідність згоди клієнта на списання коштів з банківського рахунку. Банк не має права списувати кошти без відповідного розпорядження власника рахунку, якщо інше не передбачено договором або законодавством.

У вашій ситуації ви можете вжити наступні дії:

1. **Звернення до банку**: З'ясуйте підстави для автоматичного списання коштів. Перевірте ваш договір з банком на предмет наявності положень, які могли б дозволити таке списання без вашої згоди.

2. **Оскарження штрафів**: Ви маєте право оскаржити постанови про накладення адміністративних штрафів у судовому порядку. Згідно зі статтею 288 КУпАП, ви можете подати скаргу на постанову про адміністративне правопорушення протягом 10 днів з моменту отримання копії постанови.

3. **Звернення до поліції**: Для з'ясування обставин накладення штрафів ви можете звернутися до підрозділу поліції, який виніс постанови, щоб отримати детальну інформацію про порушення.

4. **Захист прав**: Якщо виявиться, що банк діяв неправомірно, ви можете звернутися до суду за захистом своїх прав або подати скаргу до Національного банку України.

Для уникнення подібних ситуацій у майбутньому рекомендується регулярно перевіряти свій банківський рахунок, налаштувати сповіщення про транзакції, а також контролювати стан адміністративних справ через відповідні державні сервіси, такі як електронний кабінет водія.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы