Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Правове регулювання процесу залучення частного сектору до надання комунальних послуг.

1
15:34, 24.09.2024
Правове регулювання процесу залучення частного сектору до надання комунальних послуг.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - власник малого підприємства, що спеціалізується на наданні комунальних послуг (зокрема, вивоз сміття). Нещодавно моя компанія отримала пропозицію від місцевого самоврядування про укладення договору на надання цих послуг на території міста. Як я розумію, це стосується адміністративного права, але у мене виникло багато питань щодо законодавчого регулювання цього процесу. Чи може мій бізнес здійснювати таку діяльність відповідно до чинного законодавства України? Які нормативно-правові акти регулюють ці відносини, і чи є які-небудь особливі вимоги до підприємств-виконавців? Які юридичні ризики можуть виникнути в ході виконання договору, і як їх можна мінімізувати? Чи потрібно отримувати дозвіл або ліцензію на надання таких послуг, і якщо так, то як це зробити? Чи може місцева влада самовільно припинити дію договору, і як у такому випадку будуть вирішуватись питання щодо відшкодування витрат та збитків?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:18, 24.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Діяльність з надання комунальних послуг, зокрема вивезення побутових відходів, регулюється низкою нормативно-правових актів України. Основним законодавчим документом, що регулює ці питання, є Закон України "Про житлово-комунальні послуги". Згідно з цим законом, підприємства, які надають комунальні послуги, повинні дотримуватися певних вимог щодо якості послуг, а також забезпечувати безпеку та екологічність своєї діяльності.

Щодо отримання дозволів або ліцензій, відповідно до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", діяльність з вивезення побутових відходів не підлягає ліцензуванню. Однак, можуть бути вимоги щодо отримання дозволів на спеціальне водокористування або інші екологічні дозволи, якщо ваша діяльність передбачає відповідні впливи на навколишнє середовище.

Відносини між вашим підприємством та органами місцевого самоврядування, як правило, регулюються договорами на надання послуг. Важливо уважно вивчити умови договору, звернувши увагу на положення щодо підстав для припинення його дії. Відповідно до статті 651 Цивільного кодексу України, зміна або розірвання договору можливе лише за згодою сторін, якщо інше не передбачено договором або законом.

Можливі юридичні ризики включають невиконання або неналежне виконання умов договору, зміни в законодавстві, а також одностороннє припинення договору місцевими органами влади. Для мінімізації цих ризиків рекомендується:

1. Уважно опрацювати умови договору та забезпечити їх відповідність законодавству.
2. Вести регулярний моніторинг змін у законодавстві, які можуть вплинути на вашу діяльність.
3. Застосовувати правові механізми для захисту своїх інтересів, наприклад, шляхом включення в договір положень про відшкодування збитків у разі його одностороннього припинення.

Якщо місцева влада вирішить припинити дію договору в односторонньому порядку, ви можете оскаржити це рішення у судовому порядку. Важливо, щоб ваші дії були обґрунтовані з точки зору закону та дані були задокументовані.

З огляду на специфіку та важливість даних питань, рекомендується звернутися за консультацією до кваліфікованого юриста, який допоможе детальніше розібратися у вашій ситуації та надасть індивідуальні рекомендації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы