Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права жінки в подружніх відносинах: як захистити себе?

1
23:11, 27.09.2024
Права жінки в подружніх відносинах: як захистити себе?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як жінці, яка перебуває в шкідливих подружніх відносинах, захистити свої права від фізичного або психологічного насильства? Які юридичні кроки можна підняти для отримання захисту від насильника і які механізми допомоги доступні в Україні для жінок, які опинилися у подібній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:54, 27.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні жінка, яка перебуває в шкідливих подружніх відносинах, може скористатися кількома юридичними механізмами для захисту своїх прав від фізичного або психологічного насильства.

1. **Звернення до поліції**: У випадку фізичного насильства або загрози його вчинення, слід негайно звернутися до поліції. Згідно з Кримінальним кодексом України, домашнє насильство є кримінальним правопорушенням (ст. 126-1). Поліція має право видати терміновий заборонний припис щодо кривдника, що тимчасово забороняє йому перебувати у місці проживання постраждалої особи або контактувати з нею.

2. **Отримання обмежувального припису**: Згідно із Законом України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", постраждала особа може звернутися до суду з заявою про видачу обмежувального припису, який може включати заборону на спілкування, наближення до певних місць або контактування з постраждалою особою.

3. **Звернення до соціальних служб**: Жінки, які зазнали насильства, можуть отримати допомогу від соціальних служб, які надають психологічну підтримку, юридичні консультації та, за необхідності, тимчасовий притулок. Така допомога регулюється Законом України "Про соціальні послуги".

4. **Безоплатна правова допомога**: Відповідно до Закону України "Про безоплатну правову допомогу", жінки, які постраждали від насильства, мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, що включає захист, представництво інтересів у судах та інших державних органах.

5. **Звернення до громадських організацій**: Існують також численні громадські організації, які надають підтримку жінкам, що зазнали насильства. Вони можуть надати юридичні консультації, психологічну допомогу та інші необхідні ресурси.

Крім того, важливо зберігати докази насильства, такі як медичні довідки, свідчення свідків, фотографії, записи розмов тощо, для подальшого використання в судових процедурах.

Ці кроки можуть допомогти жінці захистити себе та свої права в умовах шкідливих подружніх відносин в Україні.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы