Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Порушення термінів проведення адміністративного розгляду справи: наслідки та відповідальні

1
16:16, 20.09.2024
Порушення термінів проведення адміністративного розгляду справи: наслідки та відповідальні
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, стався учасником адміністративного процесу, в ході якого було порушено терміни проведення адміністративного розгляду моєї справи, протягом якого я виступав в ролі відповідача. Які юридичні наслідки такого порушення для мене та органу, який проводив розгляд справи? Чи може бути визнано незаконним рішення, прийняте за результатами такого розгляду? Яка відповідальність передбачена для органу, який порушив терміни проведення адміністративного розгляду справи? Чи маю я право на відшкодування моральної та матеріальної шкоди, завданої таким порушенням? Чи можу я звернутися до суду з позовом про визнання такого рішення недійсним і які документи для цього необхідно підготувати?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:52, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні адміністративні процедури регулюються Кодексом адміністративного судочинства України (КАСУ) та Законом України "Про звернення громадян". Відповідно до статті 122 КАСУ, справи в адміністративних судах повинні бути розглянуті у встановлені законом строки, і порушення цих строків може мати наслідки для сторін процесу.

Якщо терміни розгляду справи були порушені, це може бути підставою для оскарження рішення органу. Згідно з частиною другою статті 2 КАСУ, кожен має право на справедливий розгляд його справи в розумні строки. Порушення цих строків може свідчити про порушення права на захист, що є підставою для оскарження рішення.

Ви можете подати адміністративний позов до суду про визнання рішення недійсним. Згідно зі статтею 105 КАСУ, позовна заява повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім’я (найменування) позивача та відповідача, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження; зміст позовних вимог; обґрунтування позовних вимог; перелік документів, що додаються.

Щодо відповідальності органу, який порушив строки, то специфічна відповідальність може бути передбачена внутрішніми правилами цього органу або положеннями про дисциплінарну відповідальність державних службовців.

Крім того, ви маєте право вимагати відшкодування моральної та матеріальної шкоди, згідно з Цивільним кодексом України. Це передбачено статтею 1167 Цивільного кодексу, яка регулює відшкодування моральної шкоди.

Для звернення до суду з позовом про визнання рішення недійсним підготуйте такі документи: копію рішення, яке ви оскаржуєте, докази порушення строків, документи, що підтверджують вашу позицію та завдану шкоду, квитанцію про сплату судового збору або документи, що підтверджують право на звільнення від його сплати.

Таким чином, ви маєте законні підстави для оскарження рішення, прийнятого з порушенням строків, і можете вимагати відшкодування завданої шкоди.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы