Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Порушення процесуального порядку при накладенні адміністративного стягнення

1
21:45, 21.09.2024
Порушення процесуального порядку при накладенні адміністративного стягнення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, був зупинений інспектором Державтоінспекції за порушення правил дорожнього руху. Згідно з протоколом, я перевищив швидкість на 20 км/год. Однак, я вважаю, що мій автомобіль був неправильно зіставлений з відповідним транспортним засобом на відео, використаному для визначення швидкості. Крім того, інспектор не надав мені можливості переглянути відеозапис і не ознайомив мене з моїми правами та обов'язками у випадку порушення ПДР, а також не надав копії протоколу про адміністративне правопорушення. Я вважаю, що ці дії порушують мої права гарантовані статтею 56 Конституції України та статтею 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Чи можу я оскаржити протокол про адміністративне правопорушення, враховуючи ці обставини? Які процедури слід дотримуватися для цього? Які юридичні документи необхідно підготувати для цього? Чи можу я використовувати відеозапис з мого автомобіля як доказ у судовому процесі? Які мої права та обов'язки у цьому процесі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:06, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з чинним законодавством України, ви маєте право оскаржити протокол про адміністративне правопорушення у визначеному порядку. Відповідно до статті 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), особа, щодо якої складено протокол, має право оскаржити його в судовому порядку.

По-перше, оскарження протоколу про адміністративне правопорушення здійснюється шляхом подання скарги до місцевого суду за місцем скоєння правопорушення протягом десяти днів з моменту отримання копії постанови (стаття 289 КУпАП). При цьому, ви можете зазначити, що інспектор не надав можливість переглянути відеозапис і не ознайомив вас з вашими правами, що може бути порушенням ваших процесуальних прав.

По-друге, для оскарження вам необхідно підготувати скаргу, в якій вказати всі обставини, які ви вважаєте неправомірними. До скарги бажано додати копії всіх наявних у вас документів, що стосуються вашого випадку, включаючи протокол, якщо він є, а також будь-які інші докази, які можуть підтвердити вашу позицію, зокрема відеозапис з вашого автомобіля.

Згідно з частиною 3 статті 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення можуть бути будь-які фактичні дані, на основі яких суд встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність особи, що його вчинила, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Таким чином, відеозапис з вашого автомобіля може бути використано як доказ у судовому процесі.

Ваші права в цьому процесі включають право на захист, право особисто брати участь у розгляді справи, право надавати докази, заявляти клопотання, бути ознайомленим з усіма матеріалами справи, а також право на оскарження рішення суду в апеляційному порядку (стаття 268 КУпАП).

Рекомендується звернутися до адвоката, який надасть професійну юридичну допомогу та допоможе підготувати всі необхідні документи для оскарження протоколу.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Дії при ДТП
22:07, 06.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы