Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Оспорювання штрафу за порушення адміністративного законодавства

1
03:20, 21.09.2024
Оспорювання штрафу за порушення адміністративного законодавства
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Які юридичні кроки я повинен здійснити для оспорювання адміністративного штрафу, який було накладено на мене за порушення правил дорожнього руху, якщо я вважаю, що це рішення було прийнято на підставі недостатнього обгрунтування, а саме за відсутності необхідних доказів мого винуватого участі в цьому інциденті, та які вимоги постановляються до форми і змісту мого клопотання про перегляд справи, з урахуванням специфіки адміністративного законодавства України? Якою має бути моя стратегія захисту, якщо я прагну довести свою невинуватість та уникнути сплати штрафу, що, на мою думку, було неправомірно накладено?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
04:14, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Для оскарження адміністративного штрафу за порушення правил дорожнього руху в Україні, варто дотримуватися наступної процедури:

1. **Подання скарги**: Ви можете оскаржити постанову про накладення адміністративного штрафу в судовому порядку. Згідно зі статтею 287 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), скарга подається до районного (міського) суду за місцем винесення постанови протягом 10 днів з дня її винесення.

2. **Форма і зміст скарги**: Скарга повинна містити:
- Назву суду, до якого вона подається.
- Ваші особисті дані (прізвище, ім'я, по батькові, адреса проживання).
- Дані про орган, що виніс постанову, номер і дату постанови.
- Обґрунтування вашої позиції з посиланням на відсутність достатніх доказів.
- Ваші вимоги (скасування постанови).
- Дату і підпис.

3. **Обґрунтування скарги**: У скарзі детально викладіть ваші аргументи про відсутність доказів вашої вини. Зосередьтеся на таких аспектах:
- Відсутність або неналежність доказів, які мають підтверджувати ваше правопорушення.
- Недотримання процедур встановлення факту правопорушення.
- Можливі помилки в документах чи процедурі оформлення протоколу.

4. **Збирання доказів**: Підготуйте всі наявні докази вашої невинуватості, такі як відеозаписи, свідчення свідків, експертні висновки тощо. Це допоможе зміцнити вашу позицію в суді.

5. **Представництво в суді**: Ви маєте право представляти свої інтереси самостійно або залучити адвоката, який допоможе правильно сформулювати позицію і захистити ваші права.

6. **Додаткові кроки**: Якщо ви вважаєте, що рішення суду першої інстанції було неправомірним, ви маєте право на апеляційне оскарження в порядку, передбаченому статтями 288-289 КУпАП.

Ваша стратегія захисту має бути побудована на ретельному аналізі доказової бази та процедурних порушень під час винесення постанови. Це може включати як юридичні, так і фактичні аспекти справи.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Cуд по НДС
18:44, 15.12.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы