Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконні дії патрульної поліції

1
14:23, 21.09.2024
Незаконні дії патрульної поліції
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, стикнувся з такою ситуацією: під час зупинки автомобіля патрульною поліцією вони склали на мене протокол про адміністративне правопорушення за порушення правил дорожнього руху, хоча, на мою думку, я не порушував їх. Вони не надали мені можливості ознайомитися з матеріалами справи, не повідомили про мої права та обов'язки, а також про можливі наслідки мого відмови підписати протокол. Я вважаю, що патрульні поліцейські допустили порушення при складанні протоколу та не дотрималися вимог процесуального законодавства. Як я можу відстояти свої права в даній ситуації? Чи можу я оскаржити дії патрульної поліції, і якщо так, то яким чином, в якому порядку та в який термін я маю це зробити? Чи є можливість відновити моє право на ознайомлення з матеріалами справи та отримати необхідні пояснення? Чи можуть бути визнані недійсними результати адміністративного провадження за відсутності у мене можливості використати своє право на захист?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:13, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли ви вважаєте, що патрульні поліцейські порушили ваші права при складанні протоколу про адміністративне правопорушення, ви маєте право на захист та оскарження їхніх дій згідно з законодавством України.

По-перше, відповідно до статті 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, має право ознайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання та користуватися юридичною допомогою.

По-друге, згідно зі статтею 251 КУпАП, протокол про адміністративне правопорушення має бути складений у присутності особи, яка притягується до відповідальності, і вона має право підписати протокол або відмовитися від підпису, що повинно бути зафіксовано в протоколі.

Якщо ви вважаєте, що ваші права були порушені, ви можете оскаржити дії патрульної поліції. Відповідно до статті 287 КУпАП, ви маєте право подати скаргу на постанову у справі про адміністративне правопорушення протягом десяти днів з дня її винесення. Скарга подається до вищестоящого органу (посадової особи) або до суду.

При підготовці скарги важливо зосередитися на конкретних порушеннях, які мали місце, таких як ненадання можливості ознайомитися з матеріалами справи чи відсутність роз’яснення ваших прав. Це може бути підставою для визнання постанови недійсною, оскільки порушення процедури може призвести до обмеження вашого права на захист.

Також, зверніться за юридичною консультацією, щоб отримати детальний аналіз вашої ситуації та допомогу в підготовці скарги. Це допоможе збільшити шанси на позитивний результат вашого оскарження.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Зразок скарги
09:44, 23.06.2015

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы