Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконні дії патрульних поліцейських

1
20:45, 20.09.2024
Незаконні дії патрульних поліцейських
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, стикнувся з такою ситуацією: вночі, повертаючись з роботи додому на власному автомобілі, я був зупинений патрульною поліцією. Причина зупинки, згідно зі словами поліцейських, була "підозріла поведінка". У процесі перевірки документів та інших процедур, я помітив, що один з поліцейських без мого дозволу почав переглядати вміст моєї сумки, яка лежала на задньому сидінні. Оскільки я був переконаний у своїй правоті, я вимагав від поліцейського припинити незаконні дії, на що отримав відповідь, що вони мають право робити все, що вважають за потрібне. Мені важливо знати, чи дійсно патрульні поліцейські мають право на перегляд особистих речей без дозволу власника або без наявності вагомих підстав, передбачених законом? Чи можу я вважати такі дії порушенням моїх прав? Які кроки я повинен зробити для того, щоб протистояти подібним діям у майбутньому та притягнути до відповідальності винних у поточній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:15, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до законодавства України, поліція має право зупиняти транспортні засоби лише з чітко визначених причин. Згідно зі статтею 35 Закону України "Про Національну поліцію", підставами для зупинки транспортного засобу можуть бути, зокрема, порушення правил дорожнього руху, наявність очевидних технічних несправностей або якщо є інформація, що транспортний засіб може бути причетний до правопорушення.

Щодо перегляду особистих речей, стаття 30 Конституції України гарантує недоторканність особистого життя, включаючи втручання у особисті речі. Поліція може проводити огляд особистих речей лише за наявності законних підстав, наприклад, відповідно до статті 34 Закону України "Про Національну поліцію", якщо є підстави вважати, що особа може мати при собі заборонені речі або зброю. У будь-якому випадку дії поліції мають бути законними та обґрунтованими.

Якщо ви вважаєте, що дії поліцейських були незаконними, ви маєте право на оскарження їхніх дій. Ви можете подати скаргу до керівництва поліції або звернутися до суду з позовом про захист ваших прав. Для цього варто зібрати докази, такі як відео чи аудіозаписи інциденту, свідчення очевидців тощо.

У майбутньому, щоб захистити свої права при спілкуванні з поліцією, рекомендується завжди фіксувати події на відео, якщо це можливо, і чітко запитувати про підстави для будь-яких дій, які вони вчиняють. У разі порушення ваших прав, важливо діяти спокійно та звертатися до органів, які можуть допомогти у врегулюванні конфлікту, таких як омбудсмен чи правозахисні організації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Побили машину
10:21, 18.02.2019

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы