Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправомірні дії контролюючих органів: пошук юридичного виходу

1
20:33, 20.09.2024
Неправомірні дії контролюючих органів: пошук юридичного виходу
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я власник малого підприємства в Україні, і нещодавно я стикнувся з ситуацією, коли представники контролюючих органів провели перевірку моєї діяльності. Вони виявили деякі порушення, що з моєї точки зору були неіснуючі. В результаті, я отримав адміністративний штраф. Я вважаю, що дії контролюючих органів були неправомірними. По-перше, вони не надали мені попередження про перевірку, як це передбачено законом. По-друге, вони не надали мені копії акту перевірки. По-третє, я не згоден з їхніми висновками про порушення. В свою чергу, я хочу оскаржити дії цих органів і штраф, який мені наклали. Я розумію, що це складне питання, яке вимагає глибоких знань адміністративного права. Мені потрібні ваши поради щодо того, які кроки мені слід зробити, на які норми права мені варто посилатися, які документи я повинен підготувати для подання скарги, і як зберегти свої права і законні інтереси в цій ситуації.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:18, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації оскарження дій контролюючих органів і накладеного адміністративного штрафу є цілком можливим, і для цього слід дотримуватись певних кроків, передбачених законодавством України.

1. **Підготовка скарги**: Перше, що потрібно зробити, це підготувати письмову скаргу на дії контролюючого органу. Скарга має включати детальний опис ситуації, зокрема факти, що підтверджують відсутність попередження про перевірку, ненадання копії акту перевірки, а також ваші аргументи проти висновків контролюючих органів.

2. **Правові підстави**:
- Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (№ 877-V), суб'єкт господарювання має бути повідомлений про планову перевірку не пізніше ніж за 10 днів до її проведення.
- Частина 8 статті 7 цього ж закону зобов'язує контролюючий орган надати суб'єкту господарювання акт перевірки.
- Стаття 55 Конституції України гарантує право кожного на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

3. **Подання скарги**: Скаргу на дії контролюючих органів можна подати до вищестоящого органу або безпосередньо до суду. Вибір органу залежить від суті порушення та специфіки діяльності вашого підприємства.

4. **Звернення до суду**: Якщо вищестоящий орган не задовольнить вашу скаргу або ви не бажаєте проходити адміністративну процедуру, ви маєте право звернутися до адміністративного суду з позовною заявою про визнання дій контролюючого органу неправомірними та скасування накладеного штрафу.

5. **Документи**: Підготуйте всі документи, що підтверджують вашу позицію: копії кореспонденції з контролюючим органом, акти перевірки, ваші заперечення та інші докази.

6. **Юридична допомога**: Рекомендується звернутися до адвоката або юриста, який спеціалізується на адміністративному праві, для отримання професійної допомоги в підготовці та поданні скарги або позову.

Ваші права захищаються українським законодавством, і важливо не зволікати з оскарженням, оскільки строки подачі скарг чітко регламентовані. Відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України, строк для подання позовної заяви до суду складає шість місяців з моменту, коли ви дізналися про порушення своїх прав.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы