Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфлікт із місцевимі органами влади

1
19:33, 22.09.2024
Конфлікт із місцевимі органами влади
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, власник малого підприємства у сфері ресторанного бізнесу, стикнувся із складними адміністративними перешкодами, зумовленими діями місцевого органу виконавчої влади. Нещодавно я отримав рішення про накладення штрафу за порушення санітарних стандартів, але мій заклад пройшов всі необхідні перевірки і отримав висновок державного санепіднадзору. Крім того, на моє підприємство надійшла вимога від місцевої влади про перерахування податків, які вже були сплачені, що підтверджено відповідними документами. Я вважаю, що така поведінка місцевого органу виконавчої влади є неправомірною та порушує мої права як підприємця. Я хочу звернутися до суду із скаргою на дії цього органу. Мені потрібна ваша юридична консультація: які дії мені потрібно здійснити щоб оскаржити дії місцевого органу виконавчої влади, які є, на мою думку, незаконними? Які документи я маю зібрати для підтвердження своїх слів? Які закони та нормативні акти я можу використати у своїй захисту? Які терміни встановлені для подачі скарги в суд? Чи можу я розраховувати на компенсацію моральних та матеріальних збитків, які я зазнав внаслідок дій місцевого органу виконавчої влади?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:04, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо діяти послідовно та в рамках законодавства України. Ось кроки, які ви можете здійснити для оскарження дій місцевого органу виконавчої влади:

1. **Оскарження рішення про накладення штрафу**:
- Перегляньте наявні документи та висновки про санітарний стан вашого закладу. Висновок державного санепіднадзору може стати важливим доказом у справі.
- Підготуйте заяву про адміністративне оскарження рішення про штраф, спираючись на статтю 55 Конституції України, яка гарантує право на судовий захист.
- Подайте скаргу до адміністративного суду за місцем знаходження відповідача відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України (КАСУ).

2. **Щодо вимоги про повторну сплату податків**:
- Зберіть всі підтверджуючі документи про сплату податків: квитанції, банківські виписки, податкові звіти.
- Зверніться письмово до податкового органу з вимогою перегляду їх рішення, надавши копії всіх документів. Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" ви маєте право отримати обґрунтовану відповідь.

3. **Документи для підтвердження**:
- Висновки державного санепіднадзору.
- Документи, що підтверджують факт сплати податків.
- Будь-яке листування з місцевими органами влади.
- Акти перевірок, якщо такі були проведені.

4. **Законодавча база**:
- Конституція України.
- Кодекс адміністративного судочинства України.
- Закон України "Про звернення громадян".
- Податковий кодекс України.

5. **Терміни оскарження**:
- Відповідно до частини 2 статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України, скаргу можна подати протягом шести місяців з дня, коли ви дізналися або могли дізнатися про порушення своїх прав.

6. **Компенсація збитків**:
- Ви маєте право на відшкодування моральних та матеріальних збитків відповідно до Цивільного кодексу України. Зокрема, стаття 1166 передбачає відшкодування майнової шкоди, а стаття 23 - моральної шкоди.
- Для цього вам потрібно буде довести факт шкоди, її розмір та причинний зв'язок з діями органу влади.

Рекомендується також звернутися до юриста, який спеціалізується на адміністративному праві, щоб отримати детальну консультацію та представництво у суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы